Pension No.30

 

 

Druh :

 

Penzion

Místo :

 

Svijanský Újezd

Provoz :

 

Celoročně.

Ceny :

 

- ubytování ve dvoulůžukovém pokoji 385,- Kč/os.
- ubytování ve třílůžkovém pokoji 295,- Kč/os.
- ubytování ve čtyřlůžkovém pokoji 275,- Kč/os.

Dítě do 3 let ZDARMA, 10% sleva při delším ubytování.
 

Popis objektu :

 

Penzion leží ve středu příjemné vesničky Svijanský Újezd. Penzion je celý zrekonstruován z původní restaurace. Naše přání bylo, aby ubytování bylo opravdu klidné a čisté a restauraci jsme otevřeli cca 200m od penzionu. Dvoupatrový penzion nabízí ubytování v devíti pokojích a ve dvou apartmánech.

Pokoje penzionu

Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení, TV a přípojku na internet.

Apartmány penzionu

Nabízíme dvoulůžkový apartmán s obývacím pokojem, kuchyňkou, sociálním zařízením - 1200,- Kč. Možnost dlouhodobého pronájmu

Druhý šestilůžkový apartmán je obývací pokoj s kuchyňkou, se dvěma samostatnými ložnicemi a s prostornou koupelnou s rohovou vanou a pračkou - 2.000,- Kč. Taktéž možnost dlouhodobého pronájmu.

Informace pro ubytování

Nástup na ubytování po 14 hod. Recpece penzionu se nachází v naší restaurci (cca 200m od penzionu), kde je třeba nejprve vyzvednout klíče. Penzion je nekuřácký!

Další informace

- ubytování v atraktivní lokalitě pro pěší i cyklo turistiku - do 15-ti km - Český Ráj, Drábské světničky, vojenský prostor Ralsko, Branžeš, Ještědský hřeben
- volnočasové aktivity nedaleko penzionu - dětský park (přímo před penzionem), nové koupaliště, tenisový kurt, beach volejbalové hřiště, exkurze do pivovaru Svijany, motokrosová dráha atd.
- vybavené ubytování a pěkný penzion s rodinnou restaurací - pokoje s TV a internetovou příp., koupelna a WC (ručník + toaletní papír). V penzionu je dispozici malá kuchyňka (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice).

Služby :

 

Restaurace, firemní akce, svatby, rauty, salonek, sál pro cvičení a další aktivity... TV a INTERNET.

Popis okolí :

 

V obci se nachází tenisový kurt s umělým povrchem, hřiště na beach volejbal, nově zrekonstruované koupaliště. Před pensionem je dětské hřiště.

 

 

Březina Mnichovo Hradiště Mohelnice nad Jizerou Vrch Káčov u Mnichova Hradiště Mužský Podtrosecká údolí Drábské světničky (zbytky skalního hradu) Vesec u Sobotky Hrad Kost Valečovské skalní světničky Hrad Valečov Zámek Sychrov – národní kulturní památka Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka Zámek Hruhý Rohozec Hrad Valdštejn Zámek Mnichovo Hradiště Zámek Humprecht

Stravování :

 

Součástí služeb penzionu je i stravování v naší útulné restauraci, která se nachází v těsném sousedství (cca 200m). Oddělením restaurace od penzionu jsme se snažili zajistit maximální klid pro ubytované hosty. V létě máme u restaurace otevřenou zahrádku. V restauraci nabízíme tradiční českou kuchyni.

Možnost snídaní, polopenze, plné penze.

Výběr z hotových jídel od 68,- Kč do 80,- Kč, výběr z minutek od 80,- Kč.

Kontakty :

 

Adresa :

 

Svijanský Újezd 30

Telefon :

 

603 791 123, 603 517 375

E-mail :

 

pension.no30@seznam.cz (poslat objektu e-mail)

Internet :

 

http://www.pension-no30.cz

 

 

 

 

Fotogalerie

 

Pension No.30

 

Pension No.30

 

 

 

Pension No.30

 

Pension No.30

 

 

 

Pension No.30

 

Pension No.30

 

 

 

Pension No.30

 

Pension No.30

 

<< Zpět

 

Hlavní stránka

 

Doporučit - poslat příteli

 

 

Počet zobrazení : 6140 od [15.5.2013]

 

 

 

 Český ráj Info - specialista na ubytování v Českém ráji a okolí.

 

 

Restaurování a opravy starožitného nábytku