Pension Český ráj

 

 

Druh :

 

Penzion

Místo :

 

Pařezská Lhota

Provoz :

 

Celoročně s omezením v topné sezoně. Ubytování je vždy na objednávku v dohodnutém termínu. Pobyt se psem je možný pouze na pokoji č.4 v přízemí domu.

Ceny :

 

Ceny jsou závislé na délce pobytu a počtu osob na pokoji. Cena za lůžko je od 315,- Kč/čtyřlůžkový pokoj. Na dvoulůžkovém pokoji je cena od 405,-Kč. Ostatní ceny najdete v ceníku na www.pensionceskyraj.cz Ceny o letnich prázdninách jsou odlišné od cen mimo ně. 

Popis objektu :

 

V krásné přírodě, v chráněné krajinné oblasti Český ráj na okraji
Prachovských skal nabízíme pohodlné ubytování v
rodinném penzionu.
Hostům jsou k dispozici nekuřácké pokoje s vlastním sociálním zařízením. Společenská místnost s krbem, lednicí, varnou konvicí a MW troubou, venkovní ohniště, možnost grilování a zabezpečené parkování proti odcizení vozidla u objektu. Posezeni před domem a pro nejmenší pískoviště, domeček,houpačka a věž s klouzačkou. Ve společenské místnosti je možno (pokud si objednáte) od 8:30 hod. obdržet snídani. Cena snídaně je 120 Kč/os. V celém objektu je možné Wi-Fi připojení.

Můžete si vybrat z následující nabídky pokojů

Pokoj 1 - pokoj s manželskou postelí a dvěmi oddělenými postelemi, podkrovní místnost vybavená stylovým nábytkem, vlastní koupelnou (vchod z chodby) se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou.

Pokoj 2 - podkrovní pokoj s manželskou postelí, vlastní koupelnou (vchod z chodby) se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Přistýlka pro dítě do 5,99 let na Pokoji 2 je zdarma.

Pokoj 3 - pokoj s manželskou postelí, jednou oddělenou postelí a možností přistýlky, podkrovní místnost vybavená stylovým nábytkem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou.

Pokoj 4 - pokoj v přízemí vybavený moderním nábytkem s manželskou postelí a možností přistýlky, vlastní koupelnou se sprchovým boxem, umyvadlem a toaletou.

Ve všech pokojích je TV digitální připojení pro vlastní příjímač.

Služby :

 

Nabídka snídaní v období hlavních prázdnin, v ostatních termínech po dohodě. Zabezpečené parkování proti odcizení vozidla u objektu. Úschova kol po domluvě. Zapůjčení grilu,dřevěné uhlí Vám poskytneme za poplatek. Dětská postýlka k dispozici po domluvě.Během Vašeho pobytu je možná konzultace Vašeho zdravotního stavu alternativní medicínou TCM (akupunktura, dietetika, bylinne smesi).Zájem o TCM uveďte v poznámce při objednávce.

Popis okolí :

 

V sousedství zřícenina hradu Pařez, nedaleko skalní město Prachovské skály, Jinolické rybníky, Jičín. Mnoho dalších památek a přírodních zajímavostí na dosah. Možnost projížďky na koni je přímo v obci. Nový tenisový kurt s umělou trávou je možný využít po dohodě se správcem za poplatek.

 

 

Bozkovské dolomitové jeskyně Prachovské skály Údolí Plakánek Tábor Valdštejnská lodžie Semtinská lípa Obrácené zvony v Rovensku p. Troskami Mlýn ve Střehomi Loreta Veliš Zámek Dětenice Hrad Pařez – zřícenina Klokočské skály Hrad Rotštejn – zřícenina Vesec u Sobotky Kozákov Zebín Hrad Kumburk - zřícenina Hrad Bradlec - zřícenina Hrad Kost Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka

Stravování :

 

Snídaně. V objektu není k dispozici kuchyň, avšak v jídelně (s malou ledničkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a nádobím) si můžete připravit jednoduché pokrmy - mytí
nádobí je v ceně ubytování. Nejbližší restaurace je necelé 2 km.

Kontakty :

 

Adresa :

 

Pařezská Lhota

Telefon :

 

mobil 777 559 291

Fax :

 

mobil 776 640 640

E-mail :

 

info@pensionceskyraj.cz (poslat objektu e-mail)

Internet :

 

http://www.pensionceskyraj.cz

 

 

 

 

Fotogalerie

 

Pension Český ráj

 

Pension Český ráj

 

 

 

Ukázka pokoje č.3

 

Ukázka pokoje č.1

 

 

 

Ukázka pokoje č.1

 

Ukázka části koupelny pokoj č.4

 

 

 

 

 

<< Zpět

 

Hlavní stránka

 

Doporučit - poslat příteli

 

 

Počet zobrazení : 70940 od [22.4.2005]

 

 

 

 Český ráj Info - specialista na ubytování v Českém ráji a okolí.

 

 

Restaurování a opravy starožitného nábytku