Penzion Kampelička

 

 

Druh :

 

Penzion

Místo :

 

Vyskeř

Provoz :

 

Celoročně.

Ceny :

 

- dospělí 280,-
- děti do 12 let 200,-
- děti do 3 let zdarma
 

Popis objektu :

 

Penzion Kampelička se nachází uprostřed obce Vyskeř, v srdci Českého ráje, obklopem krásnou přírodou a s unikátním výhledem, neboť stojí pod vrcholem vyvřelé sopky.

Apartmán v 1. patře 4+1 o ploše 115 m2, max. kapacita 12 osob, má 3 pokoje po 4 lůžkách, jeden pokoj je zařízen pro děti, obývací pokoj s TV, WIFI, zařízenou kuchyň s myčkou a sporákem, koupelnu s WC a sprchovým koutem a druhou koupelnu s vanou, druhé WC, možnost psa (zdarma). V přízemí se nachází bar s pípou, takže po předchozí domluvě je k dispozici točené pivo i limo. Kolárna v domě, venku ohniště.

Služby :

 

Uložení kol v kolárně. WIFI. Ohniště. Pokoj pro děti.

Popis okolí :

 

Na samém vrcholu Vzsk5e je poutní místo - kaplička Sv. Anny. Přímo z penzionu je možno se vydat jak po turistických cestách (leží přímo na modré značce), tak po cyklotrasách, autobusem či cyklobusem, který má zastávku 50 metrů od penzionu. (8 km hrad Kost, 4 km Zámek Hrubá Skála, 6 km hrad Trosky, 4 km rybník Věžák, 6 km rybník Nebák, 8 km město Turnov, 30 km Liberec, 20 km Jíčín). Přímo v obci je obchod, pošta, restaurace s terasou, dětské hřiště, hřiště na volejbal a fotbal. Po domluvě možnost projížďky na 3 koních.

 

 

Židovský hřbitov v Turnově Vyskeř Prachovské skály Arboretum – Bukovina Údolí Plakánek Věžický rybník Podtrosecká údolí Hlavatice Dlaskův statek Kalvárie a Boží hrob Radeč Obrácené zvony v Rovensku p. Troskami Kopicův statek Vesec u Sobotky Kozákov Symbolický hřbitov horolezců Pekařova brána Hrad Kost Zámek Sychrov – národní kulturní památka Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka Zámek Hruhý Rohozec Hrad Valdštejn Zámek Hrubá Skála Zámek Mnichovo Hradiště Zámek Humprecht

Stravování :

 

Vlastní. K dispozici vybavená kuchyně. V místě restaurace.

Kontakty :

 

Adresa :

 

512 64 Vyskeř 5

Telefon :

 

732 833 188

E-mail :

 

penzionkampelicka@email.cz (poslat objektu e-mail)

Internet :

 

http://www.penzion-kampelicka.cz

 

 

 

 

Fotogalerie

 

Penzion Kampelička

 

Penzion Kampelička

 

 

 

Penzion Kampelička

 

Penzion Kampelička

 

 

 

Penzion Kampelička

 

Penzion Kampelička

 

 

 

Penzion Kampelička

 

Penzion Kampelička

 

<< Zpět

 

Hlavní stránka

 

Doporučit - poslat příteli

 

 

Počet zobrazení : 2320 od [7.9.2015]

 

 

 

 Český ráj Info - specialista na ubytování v Českém ráji a okolí.

 

 

Restaurování a opravy starožitného nábytku