Penzion - Lydia

 

 

Druh :

 

Soukromí/privát

Místo :

 

Semily

Provoz :

 

Ubytování je v provozu KVĚTEN - ZÁŘÍ

V topné sezoně Říjen - Duben dle dohody, avšak vícedenní pobyty.

Příjezd - od 14.00
Odjezd - do 10.00

Ceny :

 

300,-/lůžko/noc
Při jednodenním pobytu přípatek 100,-/osoba
Při obsazení pokoje 1 osobou přípatek 100.-/noc
Pejskové pouze malé plemeno 90,-/noc

Děti prosím ubytujeme od 3 let,protože zde není vhodné prostředí pro úplně malé děti a také v rámci klidu pro ostatní ubytované.

Pro rezervaci objednaných lůžek je třeba uhradit zálohu.
Doplatek bude vyúčtován v den příjezdu.

KARTY NEBEREME.

Storno poplatky viz níže:
Záloha je vratná v případě obsazení pokoje novými hosty.
Dojde-li ke zkrácení pobytu ze strany hostů,nevrací se cena za ubytování.

Slevy:
 

Popis objektu :

 

Nacházíme se na území mineralologického naleziště (polodrahokamy, acháty, rubíny, ametysty apod), v jedinečné poloze při návštěvě Č.Ráje,Jizerek a Krkonoš ,v těsné blízkosti lesa a potoka.(houby,ostružiny,maliny apod)
Celý objekt je nekuřácký!
Ubytování: ve 2-4 lůžk. pokoji.Pokoj má své příslušenství na klíč.Budete-li si přát úklid koupelny a sušení vašich ručníků,není problem. V přízemí je velice krásná společenská místnost s krbem. Pro kuřáky je vyhrazen stoleček venku u potoka.

V létě je k dispozici posezení venku pod markýzou u pstruhového potoka s výhledem do samé zeleně,nebo u ohně kde si můžete opéci buřty.Zahradní gril.
A pokud si na pobyt u nás přibalíte ještě úsměv a dobrou náladu,budeme rádi :-) Jak se říká,lepší 1x vidět,než 10x slyšet:-))

Služby :

 

V blízkosti je,krytá sportovní hala,tenisové kurty,vynikající golfové hřiště,bowling a masáže.Přírodní koupaliště-3km a větší 8-km,ale překrásné.


Kola vám uschováme.
Wifi- ZDARMA!!!

Popis okolí :

 

Jsme svou polohou ideálním výchozím bodem k nejrůznějším sportovním či kulturním aktivitám a to jak v letním, tak v zimním období. Jako příklad lze uvést blízká sportovní střediska Harrachov, Rokytnice n/Jiz., Špindlerův Mlýn, Albrechtice, Mísečky, Janské Lázně. V bezprostřední blízkosti jsou výborné lyžařské terény ve Vysokém n/Jizerou, na Pasekách,Kozákov a znovu zprovozněný vlek v Semilech. V letních měsících jsou v okolí ideální podmínky Českého ráje pro cykloturistiku. Oblíbená je i návštěva safari nebo mnoha blízkých hradů a zámků(Hrubá skála,Kost,Hrubý Rohozec,Sychrov,hrad Trosky,Dlaskův statek,Besedice,Sedmihorky,Betlémské a Klokočské skály s Rotštejnem.Škola paraglidingu,jízdy na koni.Také je pro děti super návštěva kozí farmy s prohlídkou a vyjížďkou vláčkem na Černou studnici,Šťastná země,Staré hrady a muzeum panenek,medvídků.A mnoho dalšího.Milovníci paraglidingu mají příležitost na kopci Kozákov(8 km),sjíždění řeky Jizery(kanoe,raft).Doporučujeme Bozkovské jeskyně,kouzelnou Riegrovu stezku podél Jizery a jako zdejší raritu návštěvu Cimrmanovy nejnižší rozhledny na světě:),Roztocký mlýn,technické muzeum v Loukově a mnoho,mnoho dalšího.A na závěr!!U nás před domem v sezoně les plný hub,borůvek a ostružin! A hlavně božský klid.
Zpráva pro milovníky lezení!!POZOR!!!
Je zde první česká ferrata Vodní brána n/Jizerou u Semil!

 

 

Stanový v Podkrkonoší - rodiště Antala Staška Bítouchov - zvonička Obec Bozkov Bozkovské dolomitové jeskyně Tábor Valdštejnská lodžie Obrácené zvony v Rovensku p. Troskami Hrad Rotštejn – zřícenina Kozákov Roztocký mlýn Hrad Kumburk - zřícenina Hrad Bradlec - zřícenina Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka

Stravování :

 

Možnost snídaní. Koutek s mikrovlnkou,varnou konvicí,ledničkou,toustovačem u pokojů.

Kontakty :

 

Adresa :

 

Cihlářská 423, 51 301 Semily 1

Telefon :

 

+420-481 622 777, mobil 731 315 753

E-mail :

 

ubytovani.privatlydia@seznam.cz (poslat objektu e-mail)

Internet :

 

http://ceskyraj.info/lydia

 

 

 

 

Fotogalerie

 

Penzion - Lydia

 

Poloha penzionu v přírodě

 

 

 

Ukázka pokoje

 

jídelna

 

 

 

Posezení u krbu

 

zajistíme kosmetiku

 

 

 

 

 

<< Zpět

 

Hlavní stránka

 

Doporučit - poslat příteli

 

 

Počet zobrazení : 37072 od [6.5.2007]

 

 

 

 Český ráj Info - specialista na ubytování v Českém ráji a okolí.

 

 

Restaurování a opravy starožitného nábytku