Ubytování Lydia

 

 

Druh :

 

Penzion

Místo :

 

Semily

Provoz :

 

Příjezd po 14.00... Odjezd do 10.00..

Ceny :

 

Celoročně....cena od 290,-/os
Při jednodenním pobytu příplatek 100,-/osoba
Při obsazení celého pokoje jen 1 osobou,je příplatek 100.-/noc
Pejskové prosíme pouze malé plemeno 90,-/noc
Kočičky...90,-/noc


KARTY NEBEREME.
Storno poplatky viz níže:
Pro závaznou rezervaci požadujeme zálohu,její výše bude zaslána spolu s bankovním spojením a potvrzením rezervace.
Zrušíte-li rezervaci do 21 dní před příjezdem,záloha je nevratná.Od 21 dní výše,Vám zálohu celou vrátíme po odečtení poplatků.Při předčasném odjezdu se záloha nevrací.
Neplatí pro silvestrovský pobyt.
 

Popis objektu :

 

Nacházíme se na území mineralologického naleziště (polodrahokamy, acháty, rubíny, ametysty apod), v jedinečné poloze při návštěvě Č. ráje, Jizerek a Krkonoš, v těsné blízkosti lesa a potoka (houby,ostružiny, maliny apod).Ani nevíte,jak chutná pivko nebo vínko vámi vychlazené v potoce.Paráda!
Celý objekt je přísně nekuřácký!
Ubytování: ve 2-4 lůžk. pokojich.K dispozici pro vás je velice krásná společenská místnost,jídelna s krbem. Pro kuřáky jsou vyhrazeny stolečky venku u potoka.

V létě je k dispozici posezení venku pod markýzou u pstruhového potoka s výhledem do samé zeleně,také v krytém altánku, nebo u ohně kde si můžete opéci buřty, k dispozici máte i zahradní gril.Víte jak chutnají vaše nápoje chlazené v horském potůčku?Super.
A pokud si na pobyt u nás přibalíte ještě úsměv a dobrou náladu,budeme rádi :-) Jak se říká,lepší 1x vidět, než 10x slyšet:-))

Služby :

 

V blízkosti je krytá sportovní hala, tenisové kurty, vynikající golfové hřiště, bowling a masáže. Přírodní koupaliště-3km a větší 8-km, ale překrásné.
Kola uschováme.
WIFI pro vás zdarma.

Popis okolí :

 

Jsme svou polohou velmi ideálním výchozím bodem k nejrůznějším sportovním či kulturním aktivitám a to jak v letním, tak v zimním období. Jako příklad lze uvést blízká sportovní střediska Harrachov, Rokytnice n/Jiz., Špindlerův Mlýn, Albrechtice, Mísečky, Janské Lázně. V bezprostřední blízkosti jsou výborné lyžařské terény ve Vysokém n/Jizerou, na Pasekách, Kozákov a znovu zprovozněný vlek v Semilech. V letních měsících jsou v okolí ideální podmínky Českého ráje pro cykloturistiku. Oblíbená je i návštěva safari nebo mnoha blízkých hradů a zámků(Hrubá skála,Kost,Hrubý Rohozec, Sychrov, hrad Trosky, Dlaskův statek, Besedice, Sedmihorky, Betlémské a Klokočské skály s Rotštejnem. Škola paraglidingu, jízdy na koni. Také je pro děti super návštěva kozí farmy s prohlídkou a vyjížďkou vláčkem na Černou studnici, Šťastná země, Staré Hrady a muzeum anenek a medvídků. A mnoho dalšího. Milovníci paraglidingu mají příležitost na kopci Kozákov (8 km), sjíždění řeky Jizery (kanoe,raft). Doporučujeme Bozkovské jeskyně, kouzelnou Riegrovu stezku podél Jizery a jako zdejší raritu návštěvu Cimrmanovy nejnižší rozhledny na světě:), Roztocký mlýn, technické muzeum v Loukově a mnoho, mnoho dalšího. A na závěr!! U nás před domem v sezoně les plný hub, borůvek a ostružin! A hlavně božský klid.
Zpráva pro milovníky lezení !!POZOR!!!
Je zde první česká ferrata Vodní brána n/Jizerou u Semil!

 

 

Stanový v Podkrkonoší - rodiště Antala Staška Bítouchov - zvonička Obec Bozkov Bozkovské dolomitové jeskyně Tábor Valdštejnská lodžie Obrácené zvony v Rovensku p. Troskami Hrad Rotštejn – zřícenina Kozákov Roztocký mlýn Hrad Kumburk - zřícenina Hrad Bradlec - zřícenina Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka

Stravování :

 

Možnost snídaní. k dispozici koutek s mikrovlnkou, varnou konvicí, ledničkou, toustovačem,nádobí aj.

Kontakty :

 

Adresa :

 

Cihlářská 423, 51 301 Semily 1

Telefon :

 

+420-481 622 777, mobil 731 315 753

E-mail :

 

ubytovani.privatlydia@seznam.cz (poslat objektu e-mail)

Internet :

 

http://ceskyraj.info/lydia

 

 

 

Aktuálně  :

 

Je lepší 1x vidět,než 10x slyšet :-))

 

Fotogalerie

 

Penzion - Lydia

 

Poloha penzionu v přírodě

 

 

 

Ukázka pokoje

 

jídelna

 

 

 

Posezení u krbu

 

zajistíme kosmetiku

 

 

 

 

 

<< Zpět

 

Hlavní stránka

 

Doporučit - poslat příteli

 

 

Počet zobrazení : 38998 od [6.5.2007]

 

 

 

 Český ráj Info - specialista na ubytování v Českém ráji a okolí.

 

 

Restaurování a opravy starožitného nábytku