Rodinný penzion Světlá

 

 

Druh :

 

Penzion

Místo :

 

Světlá (u Semil)

Provoz :

 

Celoročně

Ceny :

 

Dle sezony: od 550,- Kč za osobu a noc včetně snídaně bufetovým způsobem - žádný další poplatek. Snídaně, turistický poplatek a parkování v ceně. 

Popis objektu :

 

Penzion Světlá, který je rodinným podnikem, se nachází v malebné oblasti Českého ráje u hory Kozákov, která je známá především výskytem polodrahokamů a krásnou,rozmanitou okolní krajinou a vybízí k mnoha možnostem výletů, jako jsou hrad Trosky, Valdštejn, Kost, Frýdštejn či zámek Hrubý Rohozec, Sychrov.Dalšími turistickými cíly jsou jeskyně a sklaní města - Besedice, Hrubá Skála, Betlémské a Klokočské skály, kouzelná Malá Skála.Pro děti je v okolí Šťastná země, kozí farma s vláčkem, Dolánky u Turnova, při nepřízni počasí i muzea, krytý bazén v Turnově či aquapark v Liberci a další.Vždy s výlety rádi poradíme.
U penzionu si děti mohou hrát na pískovišti, vyřádit se na prostorné zahradě s loukou, využít houpačky či dětský domeček.V letním období děti mohou využít trampolínu. Pro starší je k dispozici stolní tenis a kuželky.

Našim hostům nabízíme ubytování ve 2 – 4 lůžkových, útulně zařízených pokojích se sociálním zařízením (sprcha, WC).Parkoviště je přímo u penzionu zdarma. Wifi zdarma.

Služby :

 

Restaurace - polopenze nabo výběr - vhodné i pro gurmety, WIFI zdarma, dětský koutek, venkovní pískoviště, skluzavka, houpačky, parkoviště.K zapůjčení vanička s lehátkem či nočník pro miminka.

Popis okolí :

 

V letním období vyzývá nejbližší okolí Kozákova k mnoha možnostem výletů, jako je např. Dlaskův statek, hrad Trosky, Frýdštejn a Kost, zámky Hrubý Rohozec, Valdštejn, Staré Hrady, Sychrov, či Hrubá Skála se skalním městem, výstavy drahých kamenů. K dalším cílům patří i nedaleké Bozkovské jeskyně, rozhledny, Riegrova stezka, Belémské a Klokočské skály, Besedice a další. Ti, kteří preferují sportovnější vyžití jistě ocení síť cyklistických stezek, školu paraglidingu, jízdu na koni, horolezectví nebo golf.Pro děti Šťastná země, Staré Hrady, výletní areál Pěnčín a mnoho dalších atrakcí.

V zimním čase rádi přivítáme milovníky zimních sportů a turistiky (vleky: Kozákov, známé areály Vysoké nad Jizerou a Paseky nad Jizerou, upravené běžecké tratě)

 

 

Jinolické rybníky Tatobitská lípa Bozkovské dolomitové jeskyně Tábor Dlaskův statek Hrad Zbirohy – zřícenina Hrad Pařez – zřícenina Vranov - Pantheon Besedice – Kalich Klokočské skály Hrad Rotštejn – zřícenina Kozákov Roztocký mlýn Hrad Kumburk - zřícenina Hrad Bradlec - zřícenina Hrad Frýdštejn - zřícenina Hrad Kost Zámek Sychrov – národní kulturní památka Hrad Trosky (zřícenina) - národní kulturní památka Zámek Hruhý Rohozec Hrad Valdštejn

Stravování :

 

Snídaně bufetovým způsobem v ceně ubytování, možnost polopenze nebo výběru z lístku předem.

Kontakty :

 

Adresa :

 

Světlá, č.p. 3, 513 01, Slaná, Semily

Telefon :

 

mobil 732 852 295

E-mail :

 

info@penzionsvetla.cz (poslat objektu e-mail)

Internet :

 

http://www.penzionsvetla.cz

 

 

 

Aktuálně  :

 

Několik posledních volných termínů v létě. Na podzim bude opět husí menu, těšíme se na vás!

 

Fotogalerie

 

Rodinný penzion Světlá

 

Rodinný penzion Světlá

 

 

 

Rodinný penzion Světlá

 

 

 

 

Rodinný penzion Světlá

 

Rodinný penzion Světlá

 

 

 

Rodinný penzion Světlá

 

Rodinný penzion Světlá

 

<< Zpět

 

Hlavní stránka

 

Doporučit - poslat příteli

 

 

Počet zobrazení : 29876 od [21.5.2006]

 

 

 

 Český ráj Info - specialista na ubytování v Českém ráji a okolí.

 

 

Restaurování a opravy starožitného nábytku